Španělská návštěva – projekt Erasmus+
V posledním březnovém týdnu jsme měli u nás ve škole návštěvu ze španělské školy v Madridu. Přijelo k nám 16 žáků s třemi učiteli a dvěma tlumočníky v rámci projektu Erasmus+. Společně jsme pracovali na společných aktivitách ve škole, navštívili jsme Techmánii Plzeň, prohlédli si s průvodcem plzeňskou radnici a pobavili se v Muzeu loutek. Byla to již druhá návštěva za poslední dva roky a doufáme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.









Zpět na Školní akce