Naši žáci kreslili pro Viktorku!

Naši žáci kreslili pro Viktorku!

Opět jsme se mohli zapojit do výtvarné soutěže „Viktorka do škol“. Tentokrát bylo úkolem nakreslit portréty všech fotbalistů A týmu vč. trenéra. Do soutěže se zapojila většina tříd druhého stupně a čtvrtá třída na prvním stupni. Odměnou pro žáky byly lístky na fotbalový zápas.

Zpět na Základní škola
Zpět na Školní akce

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.