Naši žáci kreslili pro Viktorku!
Opět jsme se mohli zapojit do výtvarné soutěže „Viktorka do škol“. Tentokrát bylo úkolem nakreslit portréty všech fotbalistů A týmu vč. trenéra. Do soutěže se zapojila většina tříd druhého stupně a čtvrtá třída na prvním stupni. Odměnou pro žáky byly lístky na fotbalový zápas.



Zpět na Školní akce