Kyjov – fotbal
Zase po roce jsme jeli na Moravu do Kyjova na fotbalový turnaj. Turnaj se konal ve středu 13. 5. My jsme vyrazili školním autem již v úterý. Jako vždy jsme si v úterý udělali procházku na náměstí 😊
Turnaje se letos zúčastnily pouze 4 školy – domácí Kyjov, Ostrava, Olomouc a my. Naši kluci se velice snažili, přesto ostatní soupeři byli lepší a kluci skončili na čtvrtém místě o skóre. Hrálo se fair play a věřím, že si turnaj všichni užili. Vyhrála škola z Ostravy. Děkujeme domácím, že nás pozvali. Věříme, že zase za rok si to zopakujeme 😊













Zpět na Školní akce