Celostátní dopravní soutěž Prostějov
Čtyři žáci z X. A se zúčastnili dopravní soutěže v Prostějově. Spolu s dvěma učiteli odjeli 1. října. Po prvním dnu soutěžení byli na čtvrtém místě. Druhý den to však vylepšili na konečné třetí místo. Soutěžilo se v jízdě na dopravním hřišti, jízdě zručnost, poskytování první pomoci, vyhledávání trasy na mapě a v dopravním testech. Všichni litovali, že se soutěže příští rok již nemohou zúčastnit.


























































Zpět na Školní akce